Renki Kebab

O nas

Jiyan Sp. z o.o. – jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży mięsnej. Zajmujemy się produkcją Kebabu oraz rozbiorem mięsa drobiowego.  W naszej ofercie znajduje się pełen asortyment świeżego drobiu, pochodzącego tylko z polskich hodowli, od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu nasze mięso jest zdrowe, soczyste o pełnym, naturalnym smaku.

Naszą pracą, dbałością o szczegóły uzyskujemy produkty najwyższej jakości, dzięki czemu od lat zdobywamy coraz większe uznanie wśród lokalnych oraz Europejskich klientów.

Bezpieczeństwo żywności od początku procesu produkcyjnego, aż do dostarczenia do klienta zapewniają: wdrożony system HACCP, stały nadzór Powiatowego Inspektora Weterynarii, profesjonalizm naszej kadry oraz współpraca z certyfikowanymi przewoźnikami.

Wszystkie firmy ceniące najwyższą jakość oferowanych produktów serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy. Realizujemy również indywidualne zamówienia na wyroby. Produkcja w naszym Zakładzie opiera się o system zarządzania zgodny z normą jakości PN_EN ISO 9001:2009 sprawi to, że Państwa wyrób będzie nie tylko unikalny w smaku, ale również wytworzony z zachowaniem najwyższych standardów higieny.

Zaufały nam najlepsze sieci hurtownie mrożonek o ogólnopolskim zasięgu oraz lokalne punkty detaliczne.

Państwo również mogą znaleźć się w gronie naszych zadowolonych Klientów. Zapraszamy do współpracy!